پذیرش دانشجو در سه رشته کاردانی حرفه‌ای در خوزستان دانشگاه میراث خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رییس دانشگاه میراث خوزستان از پذیرش دانشجو در سه رشته کاردانی حرفه‌ای در استان خبر داد و گفت: یک روز دیگر از مهلت ثبت نام باقی مانده است.

دکتر فروتن صالحی اظهار کرد: پذیرش دانشجو در سه رشته کاردانی حرفه‌ای در دانشگاه میراث خوزستان آغاز شده و مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته است.

وی افزود: رشته‌های در نظر گرفته شده برای پذیرش دانشجو برای سال تحصیلی مهر ۹۴ شامل کاردانی حرفه‌ای گردشگری، کاردانی حرفه‌ای صنایع دستی (فرش دستباف) و کاردانی حرفه‌ای امور فرهنگی (امور موزه) است که پذیرش دانشجو از ۲۱ مرداد آغاز شده و تا ۲۹ مرداد ادامه دارد.

صالحی خاطرنشان کرد: در این پذیرش گرایش مدرک دیپلم در رشته انتخابی بی‌اثر است و متقاضیان می‌توانند با هر گرایشی در هر رشته‌ای ثبت نام کنند.

وی گفت: ثبت نام تنها از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام می‌شود و متقاضیان برای ثبت‌نام به دلیل ترافیک زیاد و احتمال وجود اختلال در این امر ثبت‌نام خود را به روز و ساعات پایانی موکول نکنند.