پذیرش دانشجو در 14 رشته جدید در آموزشکده‌های سمای خوزستان

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار
پذیرش دانشجو در 14 رشته جدید در آموزشکده‌های سمای خوزستان
دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما خوزستان گفت: در مهرماه امسال در 14 رشته جدید در آموزشکده‌های سما در اهواز و بهبهان دانشجو پذیرش می‌شود.
به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، مهرداد افشون اظهار کرد: با تلاش مداوم و پیگیری‌های مستمر مجموعه سما استان و همکاری سازمان سما و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، آموزشکده‌های سما اهواز و سما بهبهان موفق به اخذ مجوز پذیرش دانشجو در ۱۴ رشته جدید از نیمسال اول 99-98 شدند.
وی افزود: رشته‌های طراحی دوخت، امور اداری، گرافیک، تئاتر ادبیات نمایشی، معماری داخلی و فیلم‌سازی نقاشی متحرک به عنوان رشته‌های جدید ارائه شده در آموزشکده سما اهواز و رشته‌های طراحی دوخت، امور اداری، گرافیک، تئاتر ادبیات نمایشی، فیلم‌سازی نقاشی متحرک، تاسیسات تبرید، صنایع شیمیایی و کودکیاری رشته‌های جدید ارائه شده در آموزشکده سما بهبهان هستند.
دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما خوزستان گفت: هدف از افزایش رشته‌ها، تربیت نیروی متخصص بر اساس نیاز بومی است که این امر در نهایت منجر به اشتغال مولد و توسعه پایدار خواهد شد و نقش بسزایی در راستای رونق تولید و اشتغال زایی خواهد داشت.
افشون افزود: داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به آموزشکده سمای اهواز اتوبان گلستان، کوی مجاهد، خیابان فضیلت 3، آموزشکده فنی و حرفه ای سما اهواز  و در بهبهان به مجتمع آموزشی و فرهنگی سما بهبهان واقع در بلوار امیرکبیر، ابتدای بلوار شهید بیانی، کوچه شهید جعفر مکاریان مراجعه کنند.
اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار