پذیرش 157 دانشجوی ارشد در دانشگاه رامین خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان با اشاره به پذیرش ۱۵۷ دانشجو در دوره‌های کارشناسی‌ارشد این دانشگاه، از آغاز ثبت‌نام ورودی‌های امسال از فردا، ۱۷ شهریورماه خبر داد.

دکتر عباس عبدشاهی اظهار کرد: امسال ۱۵۷ دانشجو در ۱۵ رشته کارشناسی ارشد از طریق کنکور سازمان سنجش در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان پذیرفته شده‌اند.

وی ادامه داد: مدارک ۱۸ دانشجو نیز برای پذیرش از طریق آئین‌نامه استعدادهای درخشان به سازمان سنجش ارسال شده اما هنوز نتایج نهایی پذیرش آن‌ها به دانشگاه اعلام نشده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان افزود: پذیرفته‌شدگان می‌توانند از ۱۷ تا ۲۱ شهریورماه نسبت به ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام کنند؛ زمان ثبت‌نام حضوری این افراد نیز ۲۴ و ۲۵ شهریورماه خواهد بود.

عبدشاهی تصریح کرد: پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه نیز می‌توانند در همین زمان ثبت‌نام خود را انجام دهند و برای دانشجویانی که به هر دلیل نتوانند در زمان مشخص ثبت‌نام خود را انجام دهند زمان ثبت‌نام با تأخیر در نظر گرفته شده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان زمان شروع کلاس‌ها را از ۲۷ شهریورماه اعلام کرد و در خصوص مدارک لازم برای ثبت‌نام حضوری پذیرفته‌شدگان توضیح داد: دانشجویان باید مدارک هویتی و گواهی پایان دوره کارشناسی خود را هنگام ثبت‌نام حضوری ارائه دهند.

اخبار مرتبط