پرداخت مطالبات حق‌التدریس و پاداش بازنشستگان در هفته معلم

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

سیروس خدادادی با اعلام این خبر اظهار کرد: سال جاری مطالبات ۶ ماه حق‌التدریس معلمان رسمی پرداخت نشده است؛ ضمن آن‌که یک ماه نیز از گذشته طلبکار هستند.

وی افزود: در مجموع دبیران رسمی که به‌صورت اضافه‌کار حق‌التدریس بر می‌دارند، هفت ماه و نیروهای آزاد نیز چهار ماه طلبکار هستند که البته از این تعداد حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر تنها به‌صورت حق‌التدریس با آموزش‌وپرورش همکاری دارند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل آموزش‌وپرورش خوزستان مجموع مطالبات حق‌التدریس را حدود ۴۰ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: همجنین ۱۸۰ نفر از یک‌هزار و ۴۰۰ بازنشسته سال ۹۳ هنوز پاداش بازنشستگی خود را دریافت نکرده‌اند که این مطالبات نیز حدود ۷٫۵ میلیارد تومان است و آن را در همین هفته پرداخت خواهیم کرد.

خدادادی با بیان این‌که این اعتبار از سوی وزارت ابلاغ شده است و طی امروز تا فردا به حساب آموزش‌وپرورش استان واریز می‌شود، در خصوص دیگر مطالبات معلمان اظهار کرد: پاداش سال ۹۴ معلمان نیز هنوز پرداخت نشده است که انشاءالله آن را تا تابستان پرداخت خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۶۳ هزار نیروی آموزشی و اداری تعلیم‌وتربیت حدود ۹۵۰ هزار دانش‌آموز را در استان بر عهده دارند که از این تعداد حدود ۷۰ درصد را نیروهای آموزشی و به‌اصطلاح “گچ به دست” تشکیل می‌دهند.

اخبار مرتبط