رزومه

آرمان

پرداخت وام تحصیلی، ضروری و مسکن دانش‌ هسته‌ای به دانشجویان

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

پرداخت وام تحصیلی، ضروری و مسکن دانش‌ هسته‌ای به دانشجویان

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته دانشجویان برای دریافت وام تحصیلی، ضروری، مسکن و دانش‌ هسته‌ای می‌توانند تا ۱۵ مهر سال جاری ثبت‌نام کنند.

ذوالفقار یزدان‌مهر مشاور وزیر علوم و رئیس صندوق رفاه دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به پرداخت وام دانشجویی دانش‌ هسته‌ای گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در خصوص وام تحصیلی دانش هسته‌ای ماهیانه به هر دانشجوی مجرد کاردانی یک میلیون و ۳۵۰ هزار ریال، دانشجوی مجرد کارشناسی یک میلیون ۵۰۰ هزار ریال، دانشجوی مجرد کارشناسی ارشد یک میلیون و ۶۵۰ هزار ریال و دانشجوی مجرد دکترا یک میلیون و ۸۷۵ هزار ریال پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: طبق این برنامه‌ریزی ماهیانه به هر دانشجوی متاهل کاردانی یک میلیون و ۷۲۵ هزار ریال، دانشجوی متاهل کارشناسی یک میلیون و ۸۷۵ هزار ریال، دانشجوی متاهل کارشناسی ارشد ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال و دانشجوی متاهل دکترا ۲ میلیون و ۶۲۵ هزار ریال وام تحصیلی دانش هسته‌ای ارائه می‌شود.

مشاور وزیر علوم در خصوص پرداخت وام ضروری دانش هسته‌ای هم تصریح کرد: در این خصوص ماهیانه به دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی ۹ میلیون ریال وام ضروری دانش هسته‌ای پرداخت می‌شود.

یزدان‌مهر تاکید کرد: در رابطه با وام مسکن دانش هسته‌ای هم به دانشجویان مجرد تهران ماهیانه ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال، دانشجویان مجرد ۵ شهر بزرگ یک میلیون و ۸۷۵ هزار ریال و به دانشجویان متاهل تهران ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال، متاهل ۵ شهر بزرگ ۳ میلیون ریال و متاهل سایر شهرها ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار ریال پرداخت می‌شود.

وی در خاتمه اظهار داشت: دانشجویانی که شرایط دریافت این وام را دارند می‌توانند از امروز تا ۱۵ مهر سال جاری با مراجعه به سامانه صندوق رفاه دانشجویان ثبت‌نام کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار