پرداخت ۳۰ میلیارد تومان خسارت به ذینفعان فاجعه مکه و منا

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرعامل بیمه ایران از پرداخت ۳۰ میلیارد تومان خسارت به ذینفعان فاجعه مکه و منا خبر داد.

به نقل از روابط عمومی بیمه ایران «سیدعباس حسینی» از آغاز پرداخت علی الحساب غرامت فوت جان باختگان فاجعه منا و حادثه مکه خبر داد.

وی افزود: با هماهنگی سازمان حج و زیارت و به منظور جبران بخشی از هزینه های کفن و دفن جان باختگان این حوادث، پرداخت علی الحساب ۲۵۰ میلیون ریالی را در شعب سراسر کشور آغاز کردیم.

مدیرعامل بیمه ایران افزود: بیمه ایران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود بلافاصله و بدون طی تشریفات بیمه ای دراین خصوص اقدام کرده است.

رئیس هیات مدیره بیمه ایران ادامه داد: طبق قرارداد بیمه ایران با سازمان حج و زیارت، غرامت فوت جان باختگان حوادث مکه در مجموع ۵۵ میلیون تومان است که به محض تکمیل پرونده فوت شدگان در وجه بازماندگان پرداخت خواهد شد.

حسینی اضافه کرد: همچنین هزینه های درمانی تا سقف ۱۵ میلیون تومان است که طبق قرارداد منعقد شده از طریق این مجموعه قابل جبران بوده و این هزینه ها به مراکز درمانی پرداخت خواهد شد.