نیکان

پرستاران؛ اولویت جذب جدید وزارت بهداشت هستند

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت گفت:در نخستین گام جذب نیروی انسانی اولویت جذب وزارت بهداشت با پرستاران است.

 

کیانوش جهانپور مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص مجوز جذب ۳۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت بیان کرد: طی رایزنی های صورت گرفته از سوی وزارت بهداشت با سازمان برنامه و بودجه، این سازمان با ابلاغ بخشنامه ای مجوز جذب ۳۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت را صادر کرد.

او ادامه داد: در نخستین گام اولویت مجوز جذب وزارت بهداشت با برترین همکاران اورژانس پیش بیمارستانی و بخش بهداشتی کشور است البته لازم به ذکر است که بخش عمده‌ جذب نیروی انسانی وزارت بهداشت منتسب به همکاران پرستار است، به طورکلی افراد پس از انجام و طی مراحل اداری از جمله گزینش در بخش‌های ذیربط استخدام خواهند شد.

جهانپور در پایان  رعایت دستورالعمل‌ها و شیوه نامه های بهداشتی را یک امر ضروری دانست و اظهار کرد: این موارد به شدت می تواند از فرسودگی و‌ خستگی کادر درمان جلوگیری کنند. البته هموطنان باید توجه داشته باشند علاوه بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، دستکش و شست و شوی مکرر دست ها  از  تردد‌های غیر ضروری پرهیز کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار