پرواز دزفول – مشهد برقرار شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

پرواز دزفول – مشهد برقرار شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان دزفول از برقراری خط پروازی بین دزفول و مشهد و بالعکس خبر داد.

حبیب اله آصفی گفت: نخستین پرواز از فرودگاه دزفول به مشهد در روز دوشنبه ۱۹ مردادماه انجام می شود و بلیت های این مسیر و نیز مسیر برگشت از سوی شرکت های هوایی ارایه می شود.

وی با اشاره به افزایش ظرفیت مسافر در پروازهای فرودگاه دزفول به تهران از ۵۰ مسافر به ۱۶۰ نفر افزود: برقراری پرواز دزفول به مشهد و بالعکس از جمله مطالبات مردم شمال استان خوزستان بوده که با پیگیری صورت گرفته و همکاری شرکت هواپیمایی کاسپین محقق شد.

نماینده فرماندار ویژه دزفول در امور فرودگاه این شهرستان نیز برقراری خط پروازی بین دزفول و مشهد و بالعکس را حاصل تلاش و پیگیری بی وقفه فرماندار ویژه دزفول عنوان کرد و گفت: با رفع مشکلات و موانع و تامین تجهیزات لازم امکان برقراری پرواز دزفول به مشهد فراهم گردید.

فرهاد جاموسی افزود: پروازهای مسیر دزفول به مشهد و بالعکس به وسیله هواپیمای بویینگ و توسط شرکت هواپیمایی کاسپین انجام می شود.

وی از تلاش و مساعدت مهندس نعناکار مدیر بازرگانی شرکت هواپیمایی کاسپین برای برقراری این خط پروازی تقدیر کرد.

در حال حاضر روزانه بیش از دو پرواز از طریق فرودگاه دزفول به مقصد تهران انجام می شود.

با پیگیری فرمانداری ویژه دزفول اخیرا یک دستگاه ویژه کنترل و بازرسی لوازم همراه مسافر( ایکس ریل ) در فرودگاه دزفول نصب و راه اندازی شد.

فرودگاه دزفول به عنوان تنها فرودگاه شمال خوزستان نقش مهمی در جابجایی مسافر در مسیر دزفول به تهران و بالعکس دارد.

 

دسته بندی:اخبار