پسر شیشه ای، خواهرش را کشت

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

پسر شیشه ای پس از فرار از کمپ ترک اعتیاد خواهرش را با ۲۰ ضربه چاقو به قتل رساند.
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت ۲۲ روز دوشنبه ماموران کلانتری ۱۵۳ در تماس مسئولان بیمارستان شهدای یافت آباد در جریان مرگ دختر جوانی بر اثر اصابت چاقو خبر دادند.

با حضور تیم جنایی تحقیقات از خانواده دختر ۲۸ ساله به نام آتنا آغاز شد.

مادر دختر جوان در تحقیقات مدعی شد قتل به دست پسر کوچکترش به نام مرتضی رخ داده است.

او در مورد نحوه قتل گفت: پسرم به مواد مخدر شیشه اعتیاد داشت برای همین او را در کمپ ترک اعتیادی در حوالی چیتگر بستری کردیم تا مواد را ترک کند.

وی افزود:روز گذشته مرتضی از کمپ فرار کرد و به خانه آمد. ساعتی قبل او پس از مصرف مواد مخدر یکباره چاقویی را از آشپزخانه برداشت و به سمت آتنا حمله کرد. پس از چند ضربه پسرم با تهدید از خانه خارج شد. بعد از رفتن پسرم آتنا را به بیمارستان رساندیم اما او جانش را از دست داد.

با اظهارات مادر خانواده تیمی از ماموران اداره قتل پلیس آگاهی به دستور سجاد منافی آذر بازپرس ویژه قتل تحقیقاتشان را برای شناسایی و دستگیری قاتل ۲۶ ساله آغاز کردند.