پیش بینی هواشناسی خوزستان در سه روز آینده

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

اداره کل هواشناسی خوزستان وضعیت آب و هوایی استان را در سه روز آینده پیش بینی کرد.

بر اساس اطلاعیه هواشناسی خوزستان ، باتوجه به خروجی آخرین مدل های هواشناسی استان خوزستان برای روز چهارشنبه(فردا) آسمانی صاف همراه با غبار محلی گاهی توام با وزش باد پیش بینی می شود.

از اواخر روز چهارشنبه تا روز یکشنبه هفته آینده با توجه به تغییرات فشار هوا در منطقه، وزش بادهای قابل ملاحظه و برخاستن گرد و غبار مورد انتظار می باشد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خوزستان، در تراز میانی جو از فردا تا اوایل هفته آینده روند تقویت مرکز پرارتفاع جنب حاره و تا روز شنبه افزایش ۲ درجه ای دما پیش بینی می شود.

در سطح زمین نیز از روز پنجشنبه تا روز یکشنبه با توجه به تغییرات فشار هوا در بعضی ساعات وزش باد قابل ملاحظه و انتظار برخاستن گرد و غبار محلی وجود دارد.

در ۲۴ ساعت گذشته آغاجاری با ۴۶٫۶ و دهدز با ۲۲٫۴ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده است.

بیشترین دمای امروز اهواز به ۴۳ و فردا صبح حداقل به ۲۹ درجه سانتیگراد می رسد.

شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از شهروندان خواسته است با توجه به گرمی هوا ، از وسایل برقی خانگی همچون اتو ، لباسشویی و جارو برق در ساعات پیک مصرف استفاده نکنند.

اخبار مرتبط