پیش بینی وضع هوا در تاسوعا و عاشورا / آغاز بارش ها از روز دوشنبه

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: ظهر جمعه و شنبه روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی جوی پایدار در استان حاکم است. پس از روز دوشنبه انتظار موجی ناپایدار و بارش های نسبتا خوبی را در اکثر مناطق استان داریم.

کوروش بهادری مدیرکل هواشناسی خوزستان در گفت و گو با خبرنگار خوزنیوز اظهار داشت: طبق بررسی نقشه های هواشناسی به دلیل عبور امواج ضعیف ناپایدار از روی استان، روز پنج شنبه انتظار بارش های رگباری و پراکنده را در برخی نقاط استان همراه با ورزش باد و برخاستن گرد و غبار محلی را خواهیم داشت.

وی افزود: پنج شنبه و صبح جمعه با ورود موجی ناپایدار بارش هایی پراکنده در شمال استان خواهیم داشت. ظهر جمعه و شنبه روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی جوی پایدار در استان حاکم است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان عنوان کرد: صبح جمعه روز تاسوعا، شمال و شرق استان شاهد افزایش ابر و بارش های پراکنده خواهد بود و از ظهر تاسوعا و روز عاشورا نقشه ها پدیده ای را نشان نمی دهند و جوی پایدار را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: پس از روز دوشنبه انتظار موجی ناپایدار و بارش های نسبتا خوبی را در اکثر مناطق استان داریم.

بهادری بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته اهواز و ایذه با ۳۷ درجه و ۱۲ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین مناطق استان بوده اند.

وی در پایان افزود: پیش بینی می شود دمای هوای امروز اهواز بین ۳۸ و ۱۹ درجه نوسان داشته باشد.