رزومه

آرمان

پیکر علی هویسی، عکاس جوان خوزستان در اهواز تشییع و به خاک سپرده شد

دسته ها: اخبار

پیکر علی هویسی، عکاس جوان خوزستان در اهواز تشییع و به خاک سپرده شد
پیکر علی هویسی عکاس خبری و فعال خوزستان، ظهر روز یکشنبه در میان حزن و اندوه جامعه رسانه ای استان خوزستان تشییع و در محوطه بقعه متبرکه علی ابن مهزیار اهوازی (ع) به خاک سپرده شد.

آیین تشییع پیکر آن مرحوم ساعت ۹ صبح از مسجدصاحب الزمان (عج)با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی و اجرایی ، استاندار خوزستان ، مدیران روابط عمومی های دستگاههای اداری استان شروع شد و متعاقب آن جمع زیادی از دوستداران و همکاران رسانه ای آن مرحوم در حرم مطهر علی ابن مهزیار اهوازی(ع) به تشییع کنندگان پیوستند.

آیین خاکسپاری علی هویسی در میان غم و اندوه جانکاه آشنایان و دوستداران آن مرحوم هویسی برگزار شد و رسانه ها از جمله صداو سیمای مرکز خوزستان نیز به این مراسم پوشش خبری و تصویری داده بودند.

مراسم ختم علی هویسی ظهر روز یکشنبه در مسجد صاحب الزمان اهواز برگزار خواهد شد.

مرحوم هویسی ساعت ۱:۴۰ بامداد روز شنبه در حال بازگشت از ایذه در جاده باغملک – هفتکل بر اثر سانحه تصادف رانندگی به دیار باقی شتافت.

عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان با حضور در مسجد صاحبالزمان(عج) درگذشت زنده یاد علی هویسی را به خانواده آن مرحوم، دوستان، خبرنگاران، عکاسان و اصحاب قلم و رسانه خوزستان تسلیت گفت و با قرائت فاتحه یاد و خاطره آن عزیز از دست رفته را گرامی داشت.

هویسی عکاس جوان و زبده خوزستانی علاوه بر کسب عناوین برتر در جشنواره های مختلف عکاسی ، دانشجوی ترم آخر رشته عکاسی دانشکده خبر اهواز بود.

آن مرحوم یکی از عکاسان باانگیزه این دیار بود که اساتید عکاسی استان آینده درخشانی را برای او پیش بینی کرده بودند.

هویسی در سال های اخیر آثارش را در خبرگزاری های مختلف استان و کشور ارایه و انتشار داده بود.

قرار بود علی هویسی مراسم بازگشت پیکر ۷۶شهید دوران دفاع مقدس که فردا دوشنبه از مرز شلمچه وارد کشور می شود پوشش تصویری دهد.

 

اخبار