چهارمین گردهمایی شهرداران خوزستان در شوش برگزار می شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان گفت: چهارمین گردهمایی شهرداران خوزستان به میزبانی شهرداری شوش برگزار خواهد شد.

پیمان کاظمی نژاد با بیان اینکه در این همایش، شهرداران ۷۶ شهر خوزستان شرکت خواهند کرد، اظهار کرد: این گردهمایی در واقع ابتکاری است که توسط اداره کل امور شهری استان گرفته شده است، تا این زمان سه دوره گردهمایی در شهرستان های آبادان، ماهشهر و رامهرمز برگزار شده که کارنامه موفقی بر جای گذاشته است.

وی با بیان اینکه تجمیع نظرات شهرداران حاضر یکی از اهداف اصلی این همایش به شمار می‌رود، گفت: در این همایش تجربیات شهرداران استان به اشتراک گذاشته می شود و همچنین مسائل و مشکلات شهرهای استان مورد بررسی قرار می گیرد.

مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان بیان کرد: چهارمین همایش شهرداری های استان به ریاست شریعتی استاندار خوزستان در شوش برگزار می شود.

وی ادامه داد: مسائلی از جمله بحث فناوری اصلاعات در شهرداری ها و تغییر گونه های گیاهی در فضای سبز و مسائلی که شهرداری ها با اداره راه و شهرسازی و اداره امور مالیاتی استان دارند که در تلاش هستیم در این همایش مدیرکل امور مالیاتی خوزستان و مدیرکل راه و شهرسازی استان حضور داشته باشند.

کاظمی نژاد همچنین عنوان کرد: نخستین گردهمایی شهرداران است که با حضور استاندار جدید برگزار می شود و فرصتی است تا بتوانیم از نقطه نظرات وی بهره مند شویم.

وی بیان کرد: این همایش یک روزه ۳۰ تیرماه جاری در شهرستان شوش برگزار خواهد شد.

مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان بیان کرد: همان روز و پس از برگزاری همایش تمام شهرداران استان از پروژه های عمرانی شهرستان شوش به همراه شریعتی استاندار خوزستان بازدید خواهند کرد.

اخبار مرتبط