کارنامه انتخاب رشته شرکت کنندگان تکميل ظرفيت دکتری 95 منتشر شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بیان کرد: کارنامه انتخاب رشته تمامی داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره دکتری (PhD) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵ اقدام نموده اند بر روی سایت سنجش آموزش کشور قرار دارد.

وی اظهار داشت: بر اساس ضوابط تعداد ۱۱ هزار و ۶۴۹ داوطلب در یکی از کد رشته محل های انتخابی و یا بیشتر از یک کد رشته محل دارای حد نصاب نمره علمی لازم هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اینکه از تعداد ۱۱ هزار و ۶۴۹ داوطلب مذکور، سه هزار و ۳۵۸ نفر زن و هشت هزار و ۶۶ نفر مرد هستند، عنوان کرد: کلیه داوطلبان مذکور (تعداد ۱۱ هزار و ۶۴۹ نفر داوطلب) ضرورت دارد با توجه به مفاد اطلاعیه ای که به همراه کارنامه آنان بر روی سایت سازمان قرار گرفته (از ساعت ۱۸ امروز) و بر اساس برنامه زمانی دانشگاه مربوطه با به همراه داشتن مدارک لازم در مراحل ارزیابی تخصصی (آزمون کتبی، مصاحبه و غیره) و مطابق با اطلاعیه هر یک از دانشگاه های مذکور که در سایت خود منعکس نموده اند، شرکت کنند.

اخبار مرتبط