کانون فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی می شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

بهرامی نسب معاون فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی با اشاره به اهمیت تشکیل کانون دانش آموختگان این دانشگاه اظهار داشت: حدود ۴۰ درصد دانشجویان ورودی ما شاغل بوده و در ادارات دولتی، غیر دولتی و خصوصی علاوه بر تحصیل مشغول به فعالیت‌های اقتصادی و اداری هستند.

وی ادامه داد: ۳۵ درصد از داوطلبان این دانشگاه به صورت آزاد وارد این دانشگاه شده در شغل های مختلف فعالیت می‌کنند و به همین جهت کانون دانش آموختگان این دانشگاه با هدف کمک و ارتقای سطح علمی آنها ایجاد شده است.

معاون فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی عنوان کرد: این دانشگاه با هدف بر طرف کردن مشکلات بازار کار و آموزش مهارت‌های شغلی به شاغلان تاسیس شده است.

بهرامی نسب اذعان داشت: تاسیس کانون فارغ التحصیلان در جهت حمایت هر چه بیشتر از دانش آموختگان ایجاد شده تا رصد مشکلات این افراد آسان تر صورت گیرد و مشکلات و موانع کاریشان برطرف شود.

اخبار مرتبط