کاهش مسیر دزفول به اهواز با احداث بزرگراه سیاه‌منصور تا هفت‌تپه

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

نماینده مردم دزفول در مجلس خبر داد:
کاهش مسیر دزفول به اهواز با احداث بزرگراه سیاه‌منصور تا هفت‌تپه
نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: با احداث بزرگراه سیاه‌منصور تا هفت‌تپه ۲۰ کیلومتر کاهش مسیر در جاده دزفول به اهواز روی خواهد داد.

عباس پاپی‌زاده امروز اظهار کرد: در زمینه راه‌ها و جاده‌های بین شهری، فعالیت‌ها و رایزنی‌های خوبی انجام داده‌ایم که مهمترین آن بزرگراه چهارراه آوج خواهد بود.

وی افزود: با رایزنی صورت گرفته با وزیر راه و شهرسازی مجوز و اعتبار بزرگراه ۴ خطه سیاه منصور به چهار راه آوج که تا هفت‌تپه ادامه دارد، اخذ شده است.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی افزود: با احداث این بزرگراه ۲۰ کیلومتر کاهش مسیر در جاده دزفول به اهواز روی خواهد داد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پروژه بزرگراه دزفول به سمت هفت‌تپه، بزرگترین پروژه دزفول در حوزه راه در ۲۰ سال گذشته است که به صورت رینگ به آزادراه وصل می‌شود.

پاپی‌زاده ادامه داد: اعتبار اولیه این پروژه ۶۰ میلیارد ریال است و پروژه در حال بررسی و مشاوره توسط پیمانکار برای آغاز فعالیت است.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در پایان بیان کرد: با اجرای این بزرگراه چند نقطه حادثه‌خیز بین‌راهی حذف خواهد شد و شهرهای اقماری و جنوبی دزفول از بن‌بست نجات خواهند یافت و دسترسی و تردد آنها به راحتی امکان‌پذیر می‌شود.