کریم بنزما، شکار بزرگ منچستریونایتد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

به گزارش جام جم ورزشی ، کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال مادرید که از مدت ها پیش مد نظر باشگاه منچستریونایتد قرار دارد اینکه به شکل جدی تری در پروژه های تابستانی یونایتد جای گرفته است. انتقال احتمالی بنزما ۵۵ میلیون یورو برای منچستری ها هزینه دربرخواهد داشت البته به نظر می رسد این انتقال پر سر و صدا در گروی انتقال دیوید دخیا سنگربان منچستریونایتد به رئال باشد البته بنزما تنها هدف منچستریونایتد در فصل نقل و انتقالات تابستانی نیست.

پتر چک سنگربان با تجربه چلسی دیگر هدف شیاطین سرخ است. در صورت جدایی احتمالی دخیا از یونایتد پتر چک جانشین این بازیکن خواهد شد. چک در فصل اخیر رقابت های لیگ برتر تنها شش مرتبه برای تیمش به میدان رفت و جایگاه گذشته خود در این تیم را از دست داده بود. جدایی او از چلسی قطعی به نظر می رسد مگر اینکه اتفاق خاصی بیفتد.

منبع: سایت گل

دسته بندی:اخبار