کشف جسد جوان 20 ساله در رودخانه دز

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیر سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دزفول گفت: جسد جوان ۲۰ ساله الیگودرزی در رودخانه دز توسط آتش‌نشانان کشف شد.

عبدالحسین معظم‌فر روز شنبه اظهار کرد: ساعت ۱۶ و ۴۵ دقیقه طی تماسی با سامانه ۱۲۵ این سازمان خبر از غرق شدن جوان ۲۰ ساله‌ای در رودخانه دز واقع در منطقه کوپیته داده شد که ستاد فرماندهی عملیات سریعا تیم غواصی سازمان را به محل مورد نظر فرستاده و بلافاصله اقدام به گشت‌زنی کردند.

وی افزود: فرد غرق شده متولد ۱۳۷۴ ساکن شهر الیگودرز، دو روز پیش برای مراسم عروسی یک نفر از خویشاوندان خود به اسلامشهر دزفول آمده و عصر امروز به اتفاق دو تن از بستگانش برای شنا کردن به منطقه کوپیته می‌رود.

مدیر سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دزفول اضافه کرد: این فرد که هیچگونه آشنایی با فنون شنا نداشته در حین شنا کردن غرق می‌شود.

معظم‌فر تصریح کرد: اکیپ غواصی این سازمان بلافاصله گشت‌زنی خود را در این منطقه آغاز می‌کند و بالاخره پس از دو ساعت تلاش، در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه جنازه این جوان حدود سه کیلومتر پایین‌تر در رودخانه کشف و از آب بیرون کشیده می‌شود.