رزومه

آرمان چای لاغری

کشور، خنک می شود

دسته ها: اخبار

کشور، خنک می شود

باران و وزش باد و بروز پدیده گرد و خاک ۲ پدیده غالب در کشور است. همچنین در ۲ روز آینده جریان شمالی و هوای خنک وارد کشور می‌شود، آسمان تهران نیز نیمه ابری است.

به گزارش فارس، طی دو روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و برخی مناطق هرمزگان در ساعات بعد از ظهر واوایل شب افزایش ابر رگبار موقتی باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

این وضعیت امروز در شمال غرب و ارتفاعات غرب کشور نیز رخ خواهد داد.

از اواسط روز پنج شنبه و طی روز جمعه با نفوذ جریان های شمالی وهوای خنک، در سواحل دریای خزر ابرناکی، بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود و دریای خزر مواج خواهد شد.

روز پنج شنبه در شمال غرب، ارتفاعات غرب، ارتفاعات زاگرس مرکزی وجنوبی زاگرس، ارتفاعات مرکزی و شرقی البرز و استان خراسان شمالی نیز در بعد از افزایش ابر، رگبار موقتی باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد پیش بینی می شود.

روز جمعه در ارتفاعات البرز شرقی، برخی مناطق شمال شرق و ارتفاعات زاگرس مرکزی در بعد از ظهر افزایش ابر، رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

طی سه روز آینده وزش باد در شرق و جنوب شرق کشور تداوم خواهد داشت که در بعضی ساعات با گرد و خاک همراه خواهد بود.

آسمان امروز تهران کمی ابری است و در ارتفاعات این استان احتمال افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی با وزش باد پیش بینی می شود.

شهرکرد با دمای ۷ و اهواز با دمای ۴۷ درجه سانتیگراد به ترتیب خنک ترین و گرمترین مراکز استان های کشور هستند.

اخبار