کناره گیری موقت یورگن کلوپ از مربی گری

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از کناره گیری یورگن کلوپ از سرمربی بوروسیا دورتموند اعلام شد که این مربی سرمربی رئال مادرید، ناپولی و یا لیورپول می شود اما تمام اخبار مربوط به آن به سرعت تکذیب شد. اکنون کلوپ در گفت و گویی که اخیرا انجام داده از تصمیم جدید خود پرده برمی دارد. وی قصد دارد به مدت شش ماه استراحت کند سپس به دنیای فوتبال برگردد. گفته می شود لیگ برتر انگلیس مقصد بعدی اوست.

برخی دیگر از منابع خبر می دهند کلوپ آرزوی مربی گری در رئال مادرید و یا آرسنال را داشته اما از آنجایی که به هیچ کدام از آنها نرسیده است می خواهد کمی صبر کند تا شاید شرایط برای حضور وی در یکی از این دو باشگاه فراهم شود. کلوپ واقعا فکر می کند آرسن ونگر از سرمربی گری آرسنال کنار می کشد و یا رافائل بنیتس به همین سرعت با رئال مادرید به بن بست می خورد؟

منبع:اسکای اسپورت

دسته بندی:اخبار