گران ترین بازیکن تاریخ در رئال مادرید می ماند

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

به گزارش جام جم ورزشی ، گرث بیل هافبک ولزی رئال مادرید که عنوان گران ترین بازیکن تاریخ را هم یدک می کشد فصل بسیار بدی را با تیمش پشت سر گذاشت. او نه تنها با رئال هیچ جامی کسب نکرد بلکه ضعیف تر از فصل گذشته ظاهر شد تا جایی که تماشاگران بارها او را هو کردند. این هافبک ۱۰۰ میلیون یورویی با این روند بیش از هر زمان دیگری تحت فشار قرار گرفت و حتی شایع شد در آستانه خروج از رئال قرار دارد. چلسی و منچستریونایتد مقاصد بعدی این هافبک ولزی معرفی می شدند. او در مصاحبه با سان در پاسخ به این سوال که آیا فصل بعد در رئال خواهد بود گفت:” البته بله. من بازیکن رئال مادرید هستم و مثل همیشه ادامه خواهم داد. از حضور در این تیم لذت می‌برم و امیدوارم بتوانم ادامه دهم. احساس آرامش می‌کنم. به بازی کردن و کسب جام در رئال فکر می‌کنم. هدف من پیشرفت است و اینکه بتوانم تا حد ممکن جام به دست آورم.”

منبع: دیلی میل

دسته بندی:اخبار