استخدام سرپرست فروش

۱۱۴۵ نفر در اورژانس کشور استخدام می‌شوند

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

کولیوند گفت: باتوجه به افزایش عملیات های اورژانس برای انتقال بیماران کرونایی تصمیم به جبران کمبود نیروی انسانی را در قالب استخدام گرفته ایم.

 

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، کولیوند رییس سازمان اورژانس کشور درخصوص استخدام نیرو در سازمان اورژانس اظهار کرد: باتوجه به اینکه  تعداد عملیات‌های اورژانس برای انتقال بیماران کرونا حدود دو برابر شده است،  ۱۱۴۵ سهمیه به اورژانس پیش بیمارستانی اختصاص داده شده که بعد از آزمون به جمع تکنسین‌های کشور اضافه می‌شوند.

کولیوند گفت: در مورد استخدام‌ها از هفت هزار پرسنل جدیدی که قرار است در وزارت بهداشت استخدام شود، ۱۱۴۵ سهمیه به اورژانس پیش بیمارستانی اختصاص داده شده که بعد از آزمون به جمع تکنسین‌های کشور اضافه می‌شوند.

او بیان کرد: جبران کمبود نیروی انسانی را در قالب استخدام دنبال می‌کنیم. خیلی از نیرو‌ها در قالب شرکتی کار می‌کنند و وضعیت مناسبی ندارند. اورژانس ۱۱۵ از اساسی‌ترین وظایف حاکمیتی است و تلاش می‌کنیم وضعیت شغلی این نیرو‌ها را بهتر کنیم.

رئیس سازمان اورژانس کشور افزود: در ۹ ماه گذشته کمترین پاداش و پرداختی‌ها به فوریت‌های پزشکی پرداخت شده است. با وجود پیگیری وزیر بهداشت برای اینکه بودجه‌ای برای اورژانس و پاداش کووید به همکاران پرداخت شود، هنوز هیچ مبلغی به عنوان پاداش کووید یا عنوان مشابه به این نیرو‌ها پرداخت نشده است.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار