استخدام سرپرست فروش

۱۳ بهمن زمان آغاز ثبت نام پذیرفته‌شدگان دانشگاه فنی و حرفه‌ای

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

دانشگاه فنی و حرفه ای زمان و نحوه ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان براساس سوابق تحصیلی دوره های کاردانی نظام جدید و کارشناسی ناپیوسته (در مرحله تکمیل ظرفیت) این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، تمام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت بهمن ماه ۱۳۹۹ در رشته های مختلف تحصیلی دوره های کاردانی نظام جدید و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه فنی و حرفه ای که براساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم یا معدل دوره کاردانی) پذیرفته شده اند، جهت ثبت نام قطعی یا پیش ثبت نام از روز دوشنبه ۱۳ بهمن، می توانند به یکی از روش های اعلام شده، اقدام کنند.

پذیرفته شدگان بومی هر شهرستان/ استان با رعایت کامل مفاد دستورالعمل های بهداشتی و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز که در سایت دانشکده /آموزشکده محل قبولی درج شده است، می توانندبه صورت حضوری به محل قبولی مراجعه کنند.

تمام پذیرفته شدگان غیر بومی و یا پذیرفته شدگان بومی در شهرستان/ استان هایی که دارای وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی هستند، می توانند از طریق ورود به سامانه پیش ثبت نام مجازی دانشگاه به آدرس register.tvu.ac.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

در صورت ضرورت، در خصوص نحوه تکمیل فرایند ثبت نام این دانشجویان در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

در ضمن، تمام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت (تمامی پذیرفته شدگان که از طریق مراجعه حضوری و یا از طریق سامانه مجازی برای ثبت نام اقدام می کنند)، باید اطلاعات تکمیلی را از طریق سایت دانشکده/ آموزشکده محل قبولی خود کسب کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار