10 بهمن آخرین مهلت ثبت‌نام وام‌ دانشجویی دانشگاه شهیدچمران

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیر دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: ثبت‌نام وام‌های دانشجویی تا ۱۰ بهمن‌ماه ادامه دارد و دانشجویان باید از طریق پورتال دانشجویی به نشانی www.bp.swf.ir ثبت‌نام خود را انجام دهند.
دکتر بابک محمدیان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه ثبت‌نام وام‌های دانشجویی از ۲۵ آذرماه آغاز شده است، اظهار کرد: ثبت‌نام‌ متقاضیان تا ۱۰ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت. دانشجویان باید از طریق پورتال دانشجویی به نشانی www.bp.swf.ir درخواست خود را ثبت کنند.
وی افزود: وام‌های تحصیلی صندوق رفاه شامل وام تحصیلی (ویژه دانشجویان روزانه)، شهریه (ویژه دانشجویان شبانه)، ضروری، تغذیه و وام‌های ویژه دانشجویان دکتری است. دانشجویان باید پس از تکمیل ثبت‌نام خود، مدارکی مانند سند محضری، کپی کارت ملی، شناسنامه و … را به اداره رفاه دانشجویی دانشگاه تحویل دهند.
مدیر دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص تغییرات سقف وام‌های دانشجویی، گفت: هنوز میزان وام‌ها مشخص نیست و چیزی در خصوص تغییر این مبالغ نسبت به سال گذشته به دانشگاه اعلام نشده است.
محمدیان در خصوص شرایط اعطای وام‌های دانشجویی به متقاضیان تصریح کرد: شرایط خاصی برای وام ما وجود ندارد اما طبیعی است که در دریافت وام‌های دانشجویی، دانشجویان مشغول به کار در اولویت کاری قرار ندارند.
وی خاطرنشان کرد: دانشجویان تا زمانیکه مشغول به تحصیل هستند و در محدوده مجاز تحصیل قرار دارند، در هر مقطع می‌توانند وام دانشجویی دریافت کنند. بازپرداخت وام‌ها نیز پس از پایان تحصیل خواهد بود به‌طوری که پس از فارغ‌التحصیلی ۱۰ درصد از کل مبلغ وام را پرداخت می‌کنند و ۹۰ درصد باقی‌مانده وام نیز در ۶۰ قسط پرداخت می‌شود.

اخبار مرتبط