رزومه

آرمان

۱۵ خرداد آخرین مهلت ثبت سفارش اینترنتی کتاب های درسی

دسته ها: اخبار آموزش و پرورش اخبار

15 خرداد آخرین مهلت ثبت سفارش اینترنتی کتاب های درسی

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: ۱۵ خرداد ماه آخرین مهلت ثبت سفارش در سامانه های  www.irtextbook.ir و www.irtextbook.com کتاب‌های درسی اعلام شده است.
حسین طلایی معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در گفت و گو باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص روند ثبت‌نام دانش‌آموزان برای کتاب‌های درسی سال آینده اظهار کرد: بیش از ۷۳ درصد دانش‌آموزان ثبت سفارش اینترنتی را در سامانه مربوط به این مساله انجام داده‌اند.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان تا پانزدهم خرداد ماه فرصت دارند تا به صورت گروهی یا فردی این ثبت سفارش را انجام دهند تا برای سال تحصیلی آینده کتاب‌های درسی را دریافت کنند.

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تصریح کرد: دانش‌آموزان، مدیران و خانواده‌ها ثبت سفارش خود را به آخرین روز موکول نکنند و تا فرصت باقی مانده این کار را انجام دهند.

طلایی بیان کرد: اگر دانش‌آموزی به هر دلیلی مانند تکرار پایه، تغییر رشته یا جهش تحصیلی و تغییر کتاب درسی مواجه باشد برای دوره ابتدایی از تاریخ ۱۵ تیر ماه امکان اصلاح اطلاعات در سفارش وجود خواهد داشت.

وی یادآور شد: دانش‌آموزان و اولیا برای تغییر کتاب درسی و اشتباه در ثبت سفارش نگرانی نداشته باشند چراکه زمانی را برای این کار اختصاص دادیم.

اخبار آموزش و پرورش اخبار