رزومه

آرمان چای لاغری

۲۵ پزشک متخصص جذب دانشگاه علوم پزشکی دزفول شدند

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

25 پزشک متخصص جذب دانشگاه علوم پزشکی دزفول شدند

رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول از جذب ۲۵ پزشک متخصص به مجموعه درمانی این دانشگاه خبر داد و گفت:این پزشکان در شهرهای دزفول ، شوش و گتوند مشغول خدمت می شوند.

یوسف پریدار روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا توسعه زیر ساخت های بهداشتی و درمانی شمال خوزستان و تامین کادر درمانی متخصص را اولویت دانشگاه علوم پزشکی دزفول برشمرد.
وی با تشریح دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت افزود:سیاست وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی سهولت دسترسی مردم به خدمات بهداشتی ودرمان است و در راستا دانشگاه علوم پزشکی از تمام ظرفیت برای خدمات رسانی به بیماران شمال خوزستان استفاده می کند.
پریدار جذب ۲۵ پزشک متخصص به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی دزفول را گامی در راستای ارایه خدمات تخصصی به بیماران عنوان کرد و از پزشکان متخصص خواست با تمام به بیماران خدمات رسانی کنند.
وی افزود:دانشگاه علوم پزشکی دزفول به منظور جذب پزشک متخصص و کادر آموزشی و درمانی مورد نیاز به تعهدات خود نسبت به تامین مسکن، فراهم نمودن تجهیزات و ابزار کار مورد نیز و نیز پرداخت به موقع حقوق پزشکان عمل می کند.
رضا فاتحی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز ابراز امیدواری کرد پزشکان متخصص در طول دوران طرح با حداقل مشکلات بتوانند به مردم خدمت کنند.
این پزشکان در رشته قلب ، بیهوشی ، پوست ، جراحی عمومی ،ارتوپد ، پاتولوژیست ، اعصاب ، داخلی ، بیمارهای عفونی و گرمسیری ، رادیو تراپی ، رادیولوژی ، کودکان،
طب اورژانس و زنان دارای تخصص می باشند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار