30 دی‌ماه، آخرین مهلت بازگشت به تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد اهواز

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز گفت:‌ دانشجویان متقاضی بازگشت به تحصیل تا ۳۰ دی‌ماه فرصت دارند درخواست خود را برای بازگشت به تحصیل به دانشگاه ارائه دهند.

دکتر رضا رئوفی اظهار کرد: ‌بر اساس بخشنامه‌ای که در تاریخ ۱۳ مهرماه سال جاری ابلاغ شد، دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی که به هر دلیل از ادامه تحصیل باز مانده‌اند، ‌ترک تحصیل کرده، عدم مراجعه داشته‌اند یا در صورت قبولی ثبت‌نام خود را انجام نداده یا انصراف داده‌اند، می‌توانند درخواست خود برای بازگشت به تحصیل را به دانشگاه محل قبولی ارائه دهند.

وی با بیان این‌که این دانشجویان تا ۳۰ دی‌ماه فرصت دارند به دانشگاه خود مراجعه کنند، گفت:‌ نیم‌سال‌های عدم مراجعه بدون احتساب در سنوات و بدون دریافت هیچ‌گونه شهریه ثابت و متغیر خواهد بود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز تأکید کرد: ‌این بخشنامه شامل دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در مرحله پژوهش هستند، نمی‌شود. برخی دانشجویان به گمان استفاده از این بخشنامه مهلت پایان‌نامه خود را تمدید نمی‌کنند اما این بخشنامه شامل دانشجویانی می‌شود که در مرحله آموزشی قرار دارند، نه پژوهشی.

اخبار مرتبط