30 غرفه برای راه اندازی بازارچه مرزی اروندکنار ساخته شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

بخشدار اروندکنار:
۳۰ غرفه برای راه اندازی بازارچه مرزی اروندکنار ساخته شد
بخشدار اروندکنار از راه اندازی بازارچه مرزی اروندکنار تا شهریورماه سال جاری خبر داد و گفت: ۳۰ غرفه تجاری در این بازارچه احداث شد.

رضا شاوردی چهارشنبه افزود: ۲۰ غرفه از این بازارچه برای تجار و بازرگانان ایرانی و ۱۰ غرفه نیز برای بازرگانان عراقی در نظر گرفته شده است.

وی اظهار داشت: بازارچه مرزی اروندکنار به منظور آسان بخشی مراودات مرزی با کشور عراق با پیگیری استاندار خوزستان و از سوی شهرداری این شهر در کنار بندر تجاری ساخته شد و با تکیمل امکانات رفاهی، آماده بهره برداری می شود.

بخشدار اروندکنار افزود: با راه اندازی بازارچه مرزی، شهروندان اروندکنار و شهر فاو عراق می توانند به طور مشترک از امکانات موجود استفاده کنند.

شاوردی از اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم با راه اندازی بازارچه مرزی اروندکنار خبر داد و افزود:ایجاد بازارچه مرزی می تواند در توسعه و ایجاد بستر مناسب اشتغال جوانان و بهبود وضعیت معیشت مردم و رونق این بخش مرزی تاثیر داشته باشد.

اروندکنار در ۴۵ کیلومتری جنوب آبادان و روبه روی شهر فاو عراق قرار دارد.

عملیات والفجر۸ در سال ۱۳۶۴ منجر به فتح شهر فاو عراق شد در این منطقه عملیاتی انجام شد.

دسته بندی:اخبار