رزومه

آرمان

۷ بهمن ماه اعلام نتایج نقل و انتقال و یا مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد/ ثبت‌ درخواست از طریق سامانه منادا‌

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

7 بهمن ماه اعلام نتایج نقل و انتقال و یا مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد/ ثبت‌ درخواست از طریق سامانه منادا‌

صامت از زمان اعلام نتایج نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان خبر داد.

صامت‌ مدیرکل دانشجویی دانشگاه آزاد در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی‌ شده مهلت ثبت‌ نام و نقل و انتقال و مهمان شدن در واحد مقصد که از ۲۵ آذر ماه ۹۶ آغاز شده است تا ۱۰ دی ماه ادامه پیدا می‌کند.

وی بیان کرد: دانشجویان متقاضی نقل و انتقال و یا اخذ مهمانی تا پایان روز ۱۰ دی ماه ۹۶ مهلت دارند با مراجعه به سامانه‌ منادا‌ نسبت به ثبت‌ نام و ثبت درخواست خود اقدام کنند.

صامت‌ با بیان اینکه‌ ثبت درخواست نقل و انتقال و یا مهمانی فقط از طریق سامانه‌ منادا‌ امکان‌پذیر است، افزود: دانشجویان برای ثبت درخواست نقل و انتقال و یا مهمانی با مراجعه به سامانه منادا‌ نسبت به این کار اقدام کنندف سپس دانشگاه آزاد با توجه به شرایط و بر اساس قوانین و مقررات‌ درخواست‌های دانشجویان را بررسی می‌کند.

مدیرکل دانشجویی دانشگاه آزاد عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی پس از بررسی درخواست‌ها نتایج را قبل از شروع تر‌م دوم تحصیلی در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد و بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده نتایج قطعی نقل و انتقال و یا مهمانی در واحد مقصد‌ در تاریخ ۷ بهمن ماه ۹۶ بر روی سامانه منادا‌ قرار می‌گیرد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار