رزومه

آرمان

۸۴ طرح اشتغال‌زایی در ایذه مصوب شد

دسته ها: اخبار استان اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

ضرورت تغییر در محتوای آموزشی دانشگاه آزاد/بیکاری 30درصد فارغ التحصیلان دانشگاه ها در کشور
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خوزستان گفت: ۸۴ طرح اشتغالزایی پیشنهادی دارای توجیه اقتصادی مصوب شدند تا بعد از بررسی‌های نهایی، تأمین مالی آنها انجام شود.

مهدی امرایی سه شنبه در حاشیه جلسه شورای اشتغال شهرستان ایذه گفت: سال گذشته حدود ۲ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه برای کمک به راه‌اندازی مشاغل مختلف در ایذه پرداخت شد.

وی از تعداد زیاد درخواست ها برای دریافت تسهیلات در خوزستان خبر داد و تصریح کرد : منابع مالی ما قرض‌الحسنه و محدود است ، ما سعی کرده‌ایم با اولویت تفاهم‌نامه هایی که در سازمانهای مختلف منعقد شده است تسهیلات پرداخت کنیم و در حد بضاعت نیز کسانی که طرح مناسب برای کسب و کار دارند را یاری خواهیم کرد.

امرایی مهمترین سرمایه ایذه را منابع انسانی این شهر قلمداد کرد و اظهار داشت : ما تفاوتی برای تخصیص اعتبارات در حوزه‌های مختلف قائل نیستیم ، هر طرحی که قابلیت‌های بومی ایذه را تحت پوشش قرار دهد و بازده بهتری داشته باشد در اولویت ما خواهد بود.

وی در پایان ضمن درخواست برای بازپرداخت به موقع اقساط گفت: بخش زیادی از تسهیلاتی که ما به کارآفرینان اختصاص می‌دهیم از محل بازپرداخت وام‌هایی است که قبلا پرداخت شده است، به همین دلیل از کسانی که از وام‌های صندوق کارآفرینی امید بهره‌مند شده‌اند درخواست می‌کنیم که اقساط خود را به موقع پرداخت کنند تا بتوانیم مشاغل بیشتری را تحت حمایت خود قرار دهیم.

اخبار استان اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار