آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کاردانی وکارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دوره‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بهمن‌ماه سال ۱۴۰۰ دانشگاه جامع علمی کاربردی از سه شنبه ۵ بهمن ماه ۱۴۰۰ آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمد فتحیان پیرامون زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دوره‌های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته اظهار داشت: پذیرفته شدگان می‌بایست از روز سه‌شنبه ۵ بهمن ماه تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۰ بهمن ماه سالجاری با مراجعه به پرتال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی افزود: پذیرفته شدگان با توجه به راهنمای مندرج در سامانه جامع آموزشی هم‌آوا به آدرس www.edu.uast.ac.ir نسبت به بارگذاری مدارک خود در سامانه مربوطه اقدام و سپس در مهلت مقرر با در دست داشتن مدارک اعلام شده برای احراز هویت و تأیید نهایی ثبت‌نام و انتخاب واحد با هماهنگی قبلی به مرکز آموزشی مراجعه نمایند.

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: مراکز آموزشی به نحوی برنامه‌ریزی نمایند که ثبت‌نام، ثبت مغایرت اعم از مؤثر و غیر مؤثر، انتقال به سیستم آموزش و انتخاب واحد با رعایت ضوابط و مقررات و براساس بخشنامه ثبت‌نامی که متعاقباً ارسال می‌شود برای تمامی پذیرفته‌شدگان در بازه فوق‌الذکر فراهم شود.

فتحیان خاطر نشان کرد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در اماکن عمومی، به مراکز آموزشی تاکید شده است انجام امور مرتبط با پذیرفته‌شدگان به صورت برنامه‌ریزی شده و به طرق مختلف مانند تفکیک رشته، جنسیت و حروف الفبا در طول روزهای متوالی صورت پذیرد و مسئولیت اطلاع‌رسانی درخصوص نحوه مراجعه پذیرفته شدگان برعهده مراکز آموزشی است.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار