استخدام دانشکده علوم پزشکی آبادان سال 93

دسته ها: استخدام و بازار کار استخدام شهرستان استخدام آبادان سایر استخدام ها

این آگهی منقضی شده است لطفا از برقراری تماس خود داری نمایید.در صورتی که صاحب آگهی هستید نسبت به تمدید اقدام فرمایید

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: ۷۸ نفر از افراد واجد شرایط، زیرپوشش شرکت پیمانکاری به استخدام دانشکده علوم پزشکی آبادان در می‌آیند.
عبدالناصر میرشکاک امروز در گفت‌‎وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: ۷۸ نفر از افراد واجد شرایط، از طریق مصاحبه تخصصی و زیرپوشش شرکت پیمانکاری در رشته‌های مختلف به استخدام دانشکده علوم پزشکی آبادان در می‌آیند.
وی در همین خصوص اضافه کرد: از این تعداد، ۴۳ نفر با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد پرستاری و سه نفر نیز با مدرک کاردانی اتاق عمل جذب می‌شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان با ارائه جزییات بیشتر در خصوص جذب نیروی انسانی جدید در این دانشکده، افزود: هشت نیروی جدید با مدرک کارشناسی اتاق عمل، پنج نفر با مدرک کاردانی هوش‌بری و همچنین هشت نفر نیز دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد هوش‌بری در این برنامه استخدام گنجانده شده‌اند.
وی ادامه داد: دارندگان مدرک کاردانی بهداشت عمومی، مامایی و یا مدرک دیپلم بهیاری نیز از شانس استخدام شدن در دانشکده علوم پزشکی آبادان بهره‌مند هستند.
میرشکاک خاطرنشان کرد: متقاضیان استخدام در دانشکده علوم پزشکی آبادان می‌توانند تا تاریخ ۲۰ بهمن ماه امسال با مراجعه به آدرس اینترنتی hn- abn.ajums.ac.ir و یا با مراجعه حضوری به ستاد دانشکده علوم پزشکی آبادان واقع در ابتدای کوی ذوالفقاری نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
وی در پایان تصریح کرد: نیروی انسانی جدید جذب شده در آبادان، خرمشهر، ماهشهر و شادگان مشغول به کار می‌شوند.

هنگام تماس حتما بگویید که آگهی را در اهواز نیاز دیده اید
استخدام و بازار کار استخدام شهرستان استخدام آبادان سایر استخدام ها

تذکر پلیس فتا:

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


تذکر اهواز نیاز:

"اهواز نیاز" هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد،لطفا دقت نمایید.