استخدام سرپرست فروش

استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس

دسته ها: استخدام مهندس صنایع استخدام و بازار کار استخدام سراسری استخدام مهندس کامپیوتر استخدام مهندس عمران و معماری استخدام مهندس مکانیک استخدام حسابدار،کمک حسابدار و حسابرس استخدام مهندس برق و الکترونیک استخدام فنی و مهندسی استخدام لیسانس مدیریت

این آگهی منقضی شده است لطفا از برقراری تماس خود داری نمایید.در صورتی که صاحب آگهی هستید نسبت به تمدید اقدام فرمایید

 ۲۹ آبان ۱۴۰۰- دریافت کارت آزمون استخدام شرکت مهندسی نوآوران مس

به اطلاع کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس می رساند،لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


24 آبان 1400 – اطلاعیه زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس 

به اطلاع داوطلبین آزمون استخدامي ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران می رساند ،آزمون مذکور با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در مورخ 4 آذر ماه 1400 روز پنجشنبه برگزار و متقاضیان می توانند از مورخ 29 آبان ماه روز شنبه ساعت 14جهت دریافت کارت ورود به جلسه به سایت کار آزمون مراجعه نمایند.


۹ آبان ۱۴۰۰- تمدید ویرایش استخدام شرکت ملی صنایع مس ایران
داوطلبین گرامی ویرایش آگهی تامین نیروی ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ روز دو شنبه ساعت ۱۶ تمدید شده است.


۱ آبان ۱۴۰۰ – اصلاحیه و تمدید ثبت نام استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس
داوطلبین گرامی ثبت نام و ویرایش آگهی تامین نیروی ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ روز شنبه ساعت ۱۶ تمدید شده است.

***اصلاحیه ۲: عدم الزام سوابق کاری در رشته ها

داوطلبین گرامی در رشته های موجود در جدول رشته ها ، سوابق کاری الزامی نمی باشد.


۲۷ مهر ۱۴۰۰ – تمدید مجدد ثبت نام آزمون استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس

به اطلاع کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس می رساند، ثبت نام و ویرایش آگهی تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ روز چهارشنبه ساعت ۱۶ تمدید شده است.


۱۸ مهر ۱۴۰۰- تمدید ثبت نام و ویرایش اطلاعات استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس

داوطلبین گرامی با توجه به اصلاحیه شرایط سنی، ثبت نام و ویرایش اطلاعات آگهی جذب نیرو (تامین نیروی ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴روز شنبه ساعت ۱۶ تمدید شده است.


خبر ۱۰ مهر ۱۴۰۰- اصلاحیه شرایط سنی استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس

به اطلاع کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس می رساند، شرایط سنی در مقطع فوق دیپلم به ۱۳۶۹/۰۱/۰۱ و مقاطع لیسانس و فوق لیسانس ۱۳۶۷/۰۱/۰۱ و بعد از آن تغییر یافته است.


خبر ۱۰ مهر ۱۴۰۰- اصلاحیه استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران (مس مجتمع‌ مس سونگون)

با توجه به هماهنگی های انجام شده با شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس، مقرر گردید زمان ثبت نام آزمون آن شرکت به تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ تغییر یابد.

لذا متقاضیان محترم شرکت کننده در آزمون فوق می توانند از تاریخ اعلامی جدید، جهت مشاهده هر گونه اطلاعات و ثبت نام به سایت مذکور مراجعه نمایند.


 ۷ مهر ۱۴۰۰- تمدید مجددمهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس

به اطلاع کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس می رساند، ثبت نام آگهی جذب نیرو (ستاد تهران شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس ) تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷روز شنبه ساعت ۱۶ تمدید شده است.


۳۱ شهریور ۱۴۰۰- تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس

به اطلاع کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس می رساند، مهلت ثبت نام آزمون تا ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ تمدید گردید.


 ۲۹ شهریور ۱۴۰۰- اعلام منابع آزمون استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس

به اطلاع کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس می رساند، منابع آزمون استخدامی اعلام گردید.

برای مشاهده منابع اینجا کلیک نمایید


شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود به منظور ارائه خدمات به ستاد تهران خود از بین واجدین شرایط ، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه حضوری و روانشناختی در قالب قانون کار دعوت به همکاری نماید . افرادیکه متقاضی شرکت در آزمون می باشند به آدرس اینترنتی www.karazmoon.com مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف مراجعه و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی نسبت به ثبت نام در مقطع و رشته تحصیلی مورد نظر با توجه به شرایط ذکر شده ، از تاریخ ۴۰۰/۰۶/۲۱ لغایت ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ اقدام نمایند.

لیست مقطع و رشته های آزمون جهت ارائه خدمات در ستاد تهران شرکت نوآوران مس

ردیف مقطع تحصیلی رشته تحصیلی تعداد جنسیت توضیحات(اولویت ها)
۱ فوق دیپلم امور اداری و مدیریت ۶ مرد/زن تسلط کامل به نرم‌افزارهای office و مسلط به اصول بایگانی و زبان انگلیسی
۲ لیسانس برق قدرت ۱ مرد داشتن حداقل ۶ سال سابقه کاری مرتبط
حسابداری ۱ مرد
عمران ۱ مرد داشتن حداقل ۶ سال سابقه کاری مرتبط
مدیریت بازرگانی ۷ مرد تسلط کامل به زبان انگلیسی (مکالمه ،  ترجمه و …)
مکانیک (مکانیک/سیالات/جامدات) ۱ مرد
مهندسی صنایع (صنایع/برنامه ریزی و تحلیلسیستم/تکنولوژی صنعتی/تولید صنعتی) ۵ مرد
کامپیوتر – نرم‌افزار ۱ مرد
۳ فوق لیسانس مدیریت بازرگانی ۲ مرد حداقل ۸ سال سابقه کار مرتبط و تسلط کامل به زبان انگلیسی (مکالمه ، ترجمه و ..)
معدن – استخراج ۱ مرد حداقل ۶ سال سابقه کار مرتبط
حسابداری ۱ مرد حداقل ۶ سال سابقه کار مرتبط
مهندسی صنایع ۳ مرد/زن حداقل ۶ سال سابقه کار مرتبط
جمع کل ۳۰

الف: شرایط عمومی شرکت در آزمون

۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی

۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم (برای متقاضیان مرد)

۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تایید مراجع ذی‌صلاح(

۵- فراغت کامل تحصیلی (داشتن مدرک فارغ­ التحصیلی) در مقطع مورد نیاز به هنگام ثبت نام

۶- عدم اشتغال به تحصیل در مقطع مورد نیاز در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به هنگام ثبت نام

۷- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

۸- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت

۹- داشتن حداقل معدل کل تحصیلی ۱۳ برای کلیه متقاضیان

۱۰- حداکثر سن قابل قبول بدون احتساب مدت خدمت سربازی برای داوطلبین فوق دیپلم متولدین ۱۳۷۴/۰۱/۰۱و بعد از آن و داوطلبین لیسانس و فوق لیسانس متولدین ۱۳۷۲/۰۱/۰۱و بعد از آن می باشد. ( بدیهی است داشتن شرایط جسمانی و تندرستی مناسب از اولویت های جذب می باشد.)

تبصره ۱ : سوابق کار معتبر و مرتبط با شغل مورد تقاضا که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد (حداکثر به مدت ۱۲ سال ) و همچنین مدت زمان خدمت سربازی (حداکثر به مدت ۲ سال ) به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد .

توضیحات مهم جهت کلیه شرکت کنندگان:

۱ متقاضیان از تمامی استانها و شهرستانهای کشور می توانند در این آزمون شرکت کنند(شرکت مهندسی معدنی نوآوران هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت)

۲ به اطلاعات ناقص و خلاف واقع ارائه شده به هنگام ثبت نام نهایی ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه افراد مذکور در هر یک از مراحل قبول شوند از ادامه به کارگیری ذیربط جلوگیری به عمل خواهد آمد.لذا شایسته است در تکمیل و ارسال اطلاعات و مدارک درخواستی دقت لازم را به عمل آورید.

۳ متقاضیان صرفاً در یک مقطع تحصیلی و گزینه های ارائه شده مجاز به شرکت در آزمون می باشند .

۴ پذیرفته‌ شدگان نهایی تابع قانون کار و تامین اجتماعی خواهند بود.

۵ تایید سلامت و توانایی کامل جسمی و روانی پذیرفته شدگان بر عهده واحد طب کار شرکت می باشد.

۶ با توجه به اینکه پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می باشد لذا پذیرفته شدگان نهایی صرفاً با شرایط و مدرک تحصیلی پذیرش شده (حداقل ۱۰ سال با همان مدرک تحصیلی پذیرش شده) مشغول به فعالیت می گردند.

۷ در مواردی که در یک خانواده دو نفر شامل شرایط شرکت در آزمون می باشند ، در صورت استفاده از سهمیه تنها یک نفر پذیرفته خواهد شد.(شامل همسر و خواهر یا برادر)

۸- سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد شامل : جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا ، همسر و فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال اسارت ، خواهر و برادر شهدا می باشد و سهمیه ایثارگران ۵ درصد شامل رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنها و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت می باشد . (مشروط به کسب حداقل ۶۰ درصد میانگین نمرات پذیرفته شدگان در هر مقطع تحصیلی یک برابر ظرفیت ) ، بدیهی است تنها یکی از فرزندان خانواده هر ایثارگر از سهمیه مربوط برخوردار خواهد گردید.

توجه : سهمیه موارد مذکور ( به استثاء فرزندان شهدا و مفقو دین الاثر ) تنها به یکی از فرزندان تعلق خواهد گرفت به شرط آنکه در سال های قبل هیچ یک از اعضای خانواده از سهمیه استفاده نکرده باشد.

۹- تاییدیه مدت حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه ها با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع جهاد کشاورزی و سازمان ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد و سایر مراجع مورد تایید نمی باشد .

۱۰- فرزندان بازنشستگان مس، فرزندان حوادث ناشی از کار مس و فرزندان ازکارافتادگان ناشی از کار و غیر ناشی از کار مس و خود کارکنان ( خود داوطلب) که در شرکت های پیمانکاری و پروژه های طرف قرارداد شرکت ملی صنایع مس ایران خدمت نموده اند بسته به رشته امتحانی دارای سهمیه می باشند ، بدیهی است تنها یکی از فرزندان خانواده های مذکور از سهمیه مربوطه برخوردار خواهند گردید.

۱۱- ملاک ارائه مدارک صرفا از طریق سایت کارآزمون و تا پایان مدت ثبت نام می باشد . بدیهی است ارائه هر گونه مدرکی بعد از پایان مدت ثبت نام بلا اثر و قابل رسیدگی نمی باشد.

۱۲- لازم به ذکر است شروع به کار و محل جغرافیایی خدمت افراد بنابر تشخیص شرکت می باشد.

ب : نحوه ثبت نام و مهلت آن

داوطلبان پس از مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن حداکثر تا پایان روز ۱۴۰۰/۰۶/۳۱فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند .

۱- واریز مبلغ۱،۳۰۰،۰۰۰ریال (یک میلیون و سیصد هزار ریال) به صورت الکترونیکی و بانکی از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی دانشگاه صنعتی شریف به عنوان حق ثبت نام .

توجه : وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد .

۲- داوطلب می بایست موارد زیر را اسکن و فایل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید:

۱- عکس داوطلب (سایز ۴*۳)

۲- گواهی فراغت از تحصیل(مدرک تحصیلی باید دارای معدل باشد)

۳- کارت ملی

۴- شناسنامه

۵- کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (برای متقاضیان مرد)

۶- مدارک سوابق پرداخت حق بیمه و مرتبط که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد. نام شعبه و کارگاه و جزییات سوابق کار به طورکامل قید شده باشد) فایل به صورت pdf بارگذاری شود)جدول سوابق کاری مشابه نمونه ارائه شده در انتهای آگهی ارسال گردد.

۷- مدارک و مستندات ایثارگری

۸- مدارک و مستندات بازنشستگی مس ، حوادث ناشی از کار در مس و از کارافتادگی والدین ناشی از کار و غیر ناشی از کار در شرکت مس

*توجه: منظور از شرکت، شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس می باشد.

توجه : حجم عکس نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و سایر موارد اسکن شده نیز نباید بیشتر از ۲۰۰ کیلوبایت باشد .

سایر توضیحات :

۱- ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد . (دریافت کد رهگیری به منزله تایید نهایی ثبت نام نمی باشد)

۲- داوطلبان باید حداقل ۳ روز پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند .

۳- لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند . مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون ، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند . بدیهی است در هر یک از مراحل آزمون ، مصاحبه و اعلام نتایج و حتی پس از بکارگیری چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارک مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه کار ، اقدام قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت .

۴ هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در یکی از آزمون ها و یک مقطع ، رشته و گرایش را دارد.

۵ متقاضیان بر اساس ضوابط و مقررات قانون کار به صورت قرارداد تامین نیرو جذب می گردند.

۶ چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضی به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد از انجام مراحل بعدی محروم و از روند جذب حذف خواهد شد.

۷ جذب افراد دارای معافیت پزشکی در صورت قبولی پس از تائید مرکز طب صنعتی و در صورت انطباق با شرایط شغل امکان پذیر می باشد.

۸ داوطلب با علم و آگاهی کامل از شرایط و نحوه ی ثبت نام ،در صورت ثبت نام در آزمون بدون داشتن شرایط آگهی حق هر گونه اعتراض نسبت به پرداخت وجه ثبت نام را نخواهد داشت

ج : دریافت کارت آزمون

۱- دریافت کارت از طریق سایت کارآزمون طبق کد رهگیری ارائه شده ، امکان پذیر است .

۲- محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است .

د : نحوه برگزاری آزمون

۱- آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد .

۲- آزمون مقاطع فوق دیپلم و بالاتر شامل ۵۰ سوال عمومی و ۵۰ سوال تخصصی می باشد . سوالات عمومی شامل معارف اسلامی ، علوم اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی و زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود . (منابع تخصصی در بخش ثبت نام موجود می باشد)

تبصره ۲: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود .

ه : اعلام نتایج آزمون

در بخش آزمون در کلیه رشته ها به تعداد ۳ برابر ظرفیت از بین افرادی که حائز بیشترین امتیاز در آزمون گردیده اند جهت مصاحبه معرفی خواهند گردید . در هر رشته نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور www.karazmoonn.com اعلام خواهد شد . داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵-۶۶۵۳۰۰۴۳-۰۲۱ تماس حاصل نمایند .

حهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

هنگام تماس حتما بگویید که آگهی را در اهواز نیاز دیده اید
استخدام مهندس صنایع استخدام و بازار کار استخدام سراسری استخدام مهندس کامپیوتر استخدام مهندس عمران و معماری استخدام مهندس مکانیک استخدام حسابدار،کمک حسابدار و حسابرس استخدام مهندس برق و الکترونیک استخدام فنی و مهندسی استخدام لیسانس مدیریت

تذکر پلیس فتا:

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


تذکر اهواز نیاز:

"اهواز نیاز" هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد،لطفا دقت نمایید.