استخدام سرپرست فروش

استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا

دسته ها: استخدام مهندس صنایع استخدام مهندس شیمی استخدام و بازار کار استخدام شهرستان استخدام مهندس مکانیک استخدام مهندس برق و الکترونیک استخدام فنی و مهندسی استخدام ماهشهر

این آگهی منقضی شده است لطفا از برقراری تماس خود داری نمایید.در صورتی که صاحب آگهی هستید نسبت به تمدید اقدام فرمایید

30 شهریور 99 – زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا

کارجویان گرامی به اطلاع می رساند نتایج مصاحبه از روز پنج شنبه مورخ سوم مهر 99 اعلام خواهد شد.


29 تیر 99 – اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا

کارجویان گرامی به اطلاع می رساند نتایج آزمون کتبی استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


25 تیر 99 – اطلاعیه زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا

کارجویان گرامی به اطلاع می رساند؛ نتایج آزمون کتبی استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا روز شنبه 28 تیر ماه 99 اعلام خواهد شد.


3 تیر 99 – دریافت کارت آزمون استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا

کارجویان گرامی به اطلاع می رساند لینک دریافت کارت آزمون استخدامی شرکت پتروکیمیای ابن سینا فعال گردید.

جهت یادآوری کدرهگیری اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


1 تیر 99-اطلاعیه دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا

ضمن عرض پوزش بابت تأخیر در اجرای آزمون به علت شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا، بدین وسیله به اطلاع می رساند بنا بر هماهنگی انجام شده، مقرر است آزمون کتبی جهت داوطلبان گروه دیپلم و کاردانی در روز پنجشنبه 5 تیرماه و جهت گروه کارشناسی و کارشناسی ارشد در روز جمعه 6 تیرماه در محل حوزه انتخاب شده توسط داوطلبان (در زمان ثبت نام) برگزار گردد. داوطلبان جهت پرینت کارت و اطلاع از ساعت دقیق و محل برگزاری آزمون از ساعت 8 صبح روز سه شنبه 3 تیرماه به سایت ثبت نام مراجعه نمایند.


12 خرداد 99 – اطلاعیه جدید اعلام زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا

کارجویان گرامی به اطلاع می رساند با توجه به ادامه شرایط بحرانی ناشی از بیماری کرونا و عدم دریافت مجوز جهت برگزاری آزمون استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا در تاریخ اعلام شده تاکنون، هماهنگی لازم جهت برگزاری آزمون در تاریخ 5-6 تیرماه درحال انجام است.
جهت اطلاع از وضعیت نهایی ،ازتاریخ 20 خردادبه سایت مراجعه فرمایید.


19 فروردین 99 – اطلاعیه جدید آزمون استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا

کارجویان گرامی به اطلاع می رساند با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و در پیش بودن ماه مبارک رمضان، زمان آزمون بعد از تثبیت شرایط و اجازه مراجع ذیصلاح جهت برگزاری، اطلاع رسانی خواهد شد.


13 اسفند 98 – اطلاعیه لغو کلیه زمان بندی های آزمون استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا 

کارجویان گرامی به اطلاع می رساند به منظور رعایت بهداشت عمومی و جلوگیری از شیوع بیماری، کلیه زمان بندی های ذکر شده آزمون استخدامی پتروکیمیای ابن سینا در روز های آینده تا اطلاع بعدی لغو می باشد و به بعد از تعطیلات عید نوروز موکول می گردد.


11 اسفند 98: اطلاعیه زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا

با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع بیماری کرونا در سطح کشور، حسب شرایط و تصمیم مراجع ذیصلاح، در صورت نیاز هرگونه تغییر احتمالی در تاریخ برگزاری آزمون، حداکثر تا 15 اسفند ماه از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.


 8 اسفند 98 – تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا

کارجویان گرامی به اطلاع می رساند با توجه به تقاضای مکرر داوطلبان و با عنایت به تغییر شرایط معدل جهت داوطلبان بومی ماهشهر، حداکثر زمان ثبت نام تا ساعت 24 روز دهم اسفند تمدید می گردد.

مهلت ثبت نام: تا 10 اسفند 98


خبر 28 بهمن 98 – اطلاعیه تغییر زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت پتروکیمیای ابن سینا 

کارجویان گرامی به اطلاع می رساند با توجه به درخواست تعداد زیادی از داوطلبان جهت تغییر تاریخ آزمون بعلت تداخل با آزمون های نظام مهندسی و شرکت فولاد مبارکه، زمان برگزاری آزمون به روز پنج شنبه مورخ 22 اسفند 98 انتقال یافت.


شرکت پتروکیمیای ابن سینا به منظور تکمیل کادر خود در زمان بهره برداری، از بین متقاضیان مرد واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس/ فوق لیسانس طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی و معاینات پزشکی) در استان خوزستان، طبق جدول ذیل و با انعقاد قرارداد از طریق پیمانکار خود و مطابق قوانین کار و تأمین اجتماعی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در ماهشهر و به صورت ساکن شاغل دعوت به همکاری می‌نماید.
مهلت ثبت نام: تا 8 اسفند ماه 98 میباشد.

جدول نیازها و شرایط تحصیلی

عنوان رشته گرایش مقطع تحصیلی
مهندسی شیمی / مهندسی پلیمر/مهندسی نفت کلیه گرایش ها به جز صنایع غذایی مهندسی شیمی کارشناسی/ کارشناسی ارشد
مهندسی مکانیک کلیه گرایشها کارشناسی/ کارشناسی ارشد
مهندسی صنایع کلیه گرایش ها کارشناسی/ کارشناسی ارشد
برق کلیه گرایش ها کاردانی
مکانیک کلیه گرایش ها کاردانی
شیمی کلیه گرایش ها کاردانی
آتش نشانی / ایمنی صنعتی/بهداشت حرفه ای کلیه گرایش ها کاردانی
دیپلم کلیه گرایش ها دیپلم

شرایط عمومی داوطلبان

1- تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
2- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
3- متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور، مصرح در قانون اساسی.
4- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانشناختی با تأیید طب کار بهداشت و درمان.
5- عدم تعهد خدمت در دستگاه های دولتی و غیر دولتی.
6- دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم .
7- نداشتن سوء پیشینه کیفری به تأیید مراجع ذیصلاح و عدم اشتهار به فساد اخلاقی.
8- کلیه پذیرفته شدگان نهائی (آزمون کتبی – مصاحبه – معاینات پزشکی) می بایست ساکن مناطق ماهشهر و سر بندر گردند.
9- با عنایت به اینکه شرکت امکانات اسکان ندارد، تأمین مسکن پذیرفته شدگان نهایی به عهده خودشان خواهد بود.

شرایط اختصاصی داوطلبان

1- دارا بودن کارت پایان خدمت سربازی تا قبل از تاریخ برگزاری آزمون کتبی
• برای داوطلبانی که خدمت سربازی را انجام داده اند، تاریخ اتمام سربازی درج شده بر روی کارت، معیار مقایسه با تاریخ آزمون کتبی خواهد بود
• برای داوطلبانی دارای کارت معافیت از خدمت سربازی، تاریخ صدور کارت معافیت، معیار مقایسه با تاریخ آزمون کتبی خواهد بود.
• متقاضیان دارای کسر خدمت سربازی می بایست هنگام ورود اطلاعات، مدت خدمت سربازی را بدون در نظر گرفتن مدت هر گونه کسر خدمت درج نمایند.
2- حداقل معدل برای کلیه داوطلبان مقاطع تحصیلی مختلف 14می باشد .
تبصره 1: دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه های تهران، صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، صنعتی شیراز، دانشگاه شیراز، صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان، علم و صنعت ایران، خواجه نصیر الدین طوسی، علامه طباطبائی، فردوسی مشهد، صنعتی سهند تبریز، چمران اهواز و صنعت نفت آبادان دارای اولویت بوده و جهت فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ،یک نمره تقلیل در حداقل معدل کل برای آنها منظور خواهد شد.
3- حداکثر سن برای داوطلبان با مقطع تحصیلی فوق لیسانس 32 سال، لیسانس 30 سال، فوق دیپلم 28 سال و دیپلم 26 سال در تاریخ برگزاری آزمون کتبی میباشد.
تبصره 2: مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن داوطلبان افزوده می شود.
تبصره 3: مدت سابقه کار قبلی مرتبط با شغل، با ارائه گواهی معتبر از محل خدمت قبلی و گواهی پرداخت حق بیمه مربوطه، تا سقف 7 سال به حداکثر سن اعلام شده اضافه خواهد شد.
4- متقاضیان در مقطع تحصیلی دیپلم صرفاً می بایست بومی شهرستان ماهشهر طبق شرایط مندرج در شرایط اختصاصی آزمون (تعریف بومی) باشند.
5- در مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم، پنجاه درصد جذب پذیرفته شدگان، از بین متقاضیان واجد شرایط بومی استان خوزستان خواهد بود و مابقی از پذیرفته شدگان غیربومی، تأمین خواهد شد.
تبصره 4 : درصورت احرازشرایط مساوی دربین داوطلبان بومی استان خوزستان، اولویت جذب با داوطلبان بومی شهرستان ماهشهر می باشد.
تبصره 5 :
تعریف بومی:به متقاضیانی بومی استان خوزستان اتلاق می شود که یکی از شرایط ذیل را دارا باشند :
– متقاضیانی که محل تولد و یا صدور شناسنامه آنان، یکی از شهرهای استان خوزستان باشد.
– متقاضیانی که محل تولد و یا صدور شناسنامه یکی از والدین آنان، یکی ازشهرهای استان خوزستان بوده و خود متقاضی به مدت حداقل 10 سال ساکن آن شهرباشد.
– دریافت کنندگان مدرک تحصیلی دیپلم از یکی از شهرهای استان خوزستان.
– متقاضیانی که به مدت ده سال در یکی از شهرستان های استان خوزستان ساکن بوده ودارای سندملکی ، قرارداداجاره معتبر یاگواهی سکونت ازیکی سکونت ازیکی ازمراجع ذیصلاح منطقه یاشهرمحل سکونت داشته باشند.
6- مدرک تحصیلی افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمون استخدامی خواهد بود که در مقطع تحصیلی دیپلم مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش و در مقاطع تحصیلی دانشگاهی که از طریق آزمون های سراسری دانشگاهها و دانشگاه آزاد موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی شده و مدارک یاد شده، مورد تأیید وزارت علوم قرار گرفته باشد.

جدول زمانبندی و تاریخهای مهم اجرائی

تاریخ شرح
از تاریخ98/11/26تاساعت 24مورخ 98/12/8 ثبت نام در سامانه الکترونیکی و اخذ کد رهگیری
ازساعت 9صبح تاریخ 98/12/13الی ساعت 24روز 98/12/14 مراجعه به وب سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و برگ راهنمای آزمون
تاریخ98/12/15 یا 98/12/16 برگزاری آزمون کتبی
سایر مراحل بعدی و تشریفات اداری متعاقباً اعلام خوهد شد.

مدارک مورد نیاز

1- تکمیل فرم الکترونیکی تقاضای ثبت نام در سایت
2- اسکن و بارگذاری عکس 4*3 جدید ( طبق مشخصات ذکر شده در سایت)
3- پرداخت الکترونیکی مبلغ 500000 ریال (پانصد هزار ریال) بابت ثبت نام و شرکت در آزمون از طریق سامانه ثبت نام. لازم به ذکر است هزینه ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نخواهد داشت.

تذکرهای بسیار مهم

1- داوطلبان گرامی می‌بایست برای آگاهی از تمام مراحل جذب وزمانبندی اجرای آزمون ، بصورت مستمر به سایت آزمون مراجعه نمایند.
2- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده خود شخص متقاضی می‌باشد و در هر مرحله از جذب چنانچه محرز گردد، داوطلب اطلاعات نادرست داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
3- فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پایین تر، نخواهند بود و در صورت مشاهده، به عنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگیری بعمل خواهد آمد.
تذکر: مدارک داوطلبانی که فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا تاریخ صدور معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی باشد، مورد پذیرش قرار نخواهند گرفت.
4- ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
5- جذب نیروی انسانی بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی (مشتمل بر آزمون کتبی- مصاحبه تخصصی و روان شناختی و معاینات پزشکی) خواهد بود و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق موفقیت لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
6- آزمون کتبی در تاریخ 15 یا 16اسفندماه 98، در شهرهای اهوازوتهران برگزار خواهد گردیدکه انتخاب محل برگزاری برعهده داوطلب درهنگام ثبت نام می باشد.لازم به ذکراست، ساعت و آدرس محل برگزاری آزمون در زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون، اعلام می‌گردد.
7- جذب نیروها صرفاً جهت بکارگیری در کارخانه شرکت واقع در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در ماهشهر می‌باشد.
8- از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری خدمت به میزان 5 سال اخذ خواهد شد.

مواد آزمون

عنوان رشته مواد آزمون
مهندسی شیمی / پلیمر / نفت انتقال حرارت – ترمودینامیک – انتقال جرم و عملیات واحد – سیالات – راکتور – کنترل
مهندسی مکانیک ترمودینامیک – سیالات – انتقال حرارت – استاتیک – مقاومت مصالح – دینامیک و ارتعاشات
مهندس صنایع مبانی سازمان و مدیریت – کنترل پروژه – تحقیق در عملیات – آمار و احتمال – اقتصاد مهندسی – کنترل موجودی
کاردانی برق مدارهای الکتریکی – ماشین – تکنولوژی و کارگاه سیم پیچی – کارگاه برق – الکترونیک – مدار منطقی
کاردانی آتش نشانی / ایمنی / بهداشت حرفه ای آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن – عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار – اصول بهداشت محیط – حریق و روش‌های مبارزه با آن – دفع مواد زاید صنعتی – HSE
کاردانی شیمی انتقال حرارت – موازنه – ترمودینامیک و شیمی فیزیک – سیالات – عملیات واحد و انتقال جرم
کاردانی مکانیک ترمودینامیک – سیالات – انتقال حرارت – استاتیک – مقاومت مصالح
دروس عمومی برای مقاطع غیردیپلم زبان و ادبیات فارسی – هوش و استعداد – مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی
دیپلم زبان و ادبیات فارسی – هوش و استعداد – مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی – ریاضی وآمار

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

هنگام تماس حتما بگویید که آگهی را در اهواز نیاز دیده اید
استخدام مهندس صنایع استخدام مهندس شیمی استخدام و بازار کار استخدام شهرستان استخدام مهندس مکانیک استخدام مهندس برق و الکترونیک استخدام فنی و مهندسی استخدام ماهشهر

تذکر پلیس فتا:

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


تذکر اهواز نیاز:

"اهواز نیاز" هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد،لطفا دقت نمایید.