برنامه زمانبندی جلسات پیش‌دفاع دکتری در دانشگاه آزاد اعلام شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

برنامه زمانبندی پیشنهادی جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۱ منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، برنامه زمانبندی پیشنهادی جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در چهار دوره بهار، تابستان، پاییز و زمستان سال ۱۴۰۱ منتشر شد.

بر اساس این برنامه زمانبندی،‌ جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۱ به ترتیب در روزهای ۳۱ اردیبهشت، ۸ مرداد، ۱۴ آبان و ۱۰ دی‌ماه برگزار خواهد شد. دانشجویان از یک هفته پیش از زمان آغاز جلسات پیش‌دفاع، فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه وادافا به نشانی http://vadafa.iauec.ac.ir تاریخ و زمان موردنظر خود برای برگزاری جلسه پیش دفاع متمرکز را رزرو کنند.

برنامه زمانبندی جلسات پیش‌دفاع دکتری در دانشگاه آزاد اعلام شد

آخرین دوره جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۰ نیز از چهارم دی‌ماه آغاز می‌شود و دانشجویان تا ساعت ۱۵:۳۰روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماه فرصت دارند تا مستندات خود را در سامانه پژوهشیار بارگذاری کنند. ۲۱ تا ۲۳ آذرماه نیز به عنوان زمان رزرو دانشجویان متقاضی شرکت در پنجمین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز تعیین شده است.

گفتنی است تاکنون چهار دوره جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشگاه آزاد اسلامی با حضور بیش از چهار هزار دانشجوی مقطع دکتری تخصصی این دانشگاه برگزار شده است.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار