نیکان

خودکشی پس از قتل همسر و دختر

دسته ها: اخبار حوادث اخبار

خودکشی پس از قتل همسر و دختر

مرد 36 ساله به دلیل مشکلات مالی و روانی، همسر و دخترش را با شلیک گلوله از پای درآورد و سپس به زندگی خودش هم پایان داد.

عصر روز یکشنبه 18مرداد امسال یکی از اهالی خیابان رودکی شهرستان کوهدشت با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و از صدای شلیک های مداوم در خانه همسایه شان خبر داد. دقایقی بعد کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی موضوع عازم محل مورد نظر شده و مشاهده کردند که زنی 34 ساله همراه دختر هفت ساله اش با شلیک گلوله به قتل رسیده اند و کمی آن طرف تر نیز جسد پدر خانواده روی زمین افتاده که او هم هدف گلوله قرار گرفته است.

همزمان با شروع تحقیقات، ماموران متوجه شدند مرد خانواده از مدتی پیش دچار مشکلات مالی و بحران های روانی شده که همین موضوع به بروز مشاجره های مداوم میان او و همسرش منجر شده است. همین سرنخ کافی بود که پلیس احتمال دهد پدر خانواده خودش همسر و فرزندش را کشته سپس خودکشی کرده است بنابراین روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد تا این که کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند زن جوان با شلیک چهار گلوله و دختر خردسالش با دو گلوله جان باخته اند. مرگ مرد خانواده نیز خودکشی بوده و با همان سلاحی به خود شلیک کرده که همسر و دخترش با آن به قتل رسیده اند. با کشف این سرنخ، احتمال پلیس به یقین تبدیل شد که مرد 36 ساله پس از قتل همسر و دخترش خودکشی کرده است.

سرهنگ قدرت الله دالوند، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان لرستان در این باره گفت: متاسفانه در این پرونده شاهد هستیم که پدر خانواده که از مشکلات روحی و مالی رنج می برده به جای مقابله با مشکلات و حل آن در زندگی اش، دست به اقدامی نسنجیده زده و با شلیک به همسر و دختر بی گناهش، هردوی آنها را کشته سپس خودکشی کرده است. شاید اگر این مرد قدری عاقلانه تر فکر می کرد و تصمیم می گرفت مسائل خود را حل کند، اکنون او و خانواده اش زنده بودند و زندگی می کردند.

اخبار حوادث اخبار